Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2014/2015 (pierwszy semestr)

Barcik Pawełkonsultacje, przygotowanie do egzaminu zawodowego czwartek 14.50,
Bąk Piotrzajęcia wyrównawcze, przygotowanie do zawodów sportowych czwartek 14.50,
Bielnik Cecyliaprzygotowanie do egzaminu maturalnego, klub inspiracji twórczej poniedziałek 14.50,
Bieniek Robertkonsultacje poniedziałek 17.30,
Bodzioch Romanpraca z uczniem zdolnym, klub ludzi nieobojętnych poniedziałek 14.50,
Czapla Lucynakonsultacje piątek 14.50,
Cyganek Januszkoło żeglarskie piątek 14.50,
Dębska Agatazajęcia wyrównawcze piątek 15.40
Dziagan Anna konsultacje ..,
Gasik Janinaprzygotowanie do egzaminu zawodowego, konsultacje czwartek 15.00,
Gębicka Annakonsultacje przedmiotowe, przygotowanie do egzaminu zawodowego środa 15.00,
Glanas Mariaprzygotowanie do egzaminu zawodowego, konsultacje czwartek 14 ,
Gorzkowska Elżbietaprzygotowanie do konkursów, zajęcia biblioteczne środa 14.50,
Gruszka Edwardkonsultacje czwartek 14.15,
Hajdecka Marzena zajęcia profilaktyczne i psychoedukacyjne, konsultacje indywidualne poniedziałek 14.30
Irla-Ubik Aneta konsultacje z biologii poniedziałek 14.50
Jajkiewicz Magdalena konsultacje środa 14.00,
Janoszka Michałprzygotowanie do egzaminu zawodowego, klub miłośników motoryzacji czwartek 15.00,
Koc Jerzyprzygotowanie do egzaminu maturalnego piątek 13.15,
Koniusz Marzenakonsultacje, przygotowanie do matury wtorek 15.40,
Kornafel Jarosławkonsultacje przedmiotowe wtorek 7.10,
Krukowska Jolantakonsultacje poniedziałek 15.00,
Krzystanek Teresakonsultacje z matematyki i fizyki poniedziałek 14.00, piątek 14.00,
Łabędzki Zbigniewprzygotowanie do egzaminu zawodowego wtorek 13.30,
Maj Marcinkonsultacje wtorek 15.00,
Majewski Zdzisławkonsultacje z elektrotechniki czwartek 15.00,
Martynowicz Jolantakonsultacje poniedziałek 15.00,
Mędrek Jacekkonsultacje, przygotowanie do egzaminu zawodowego środa 14.00,
Migas Piotrprzygotowanie do egzaminu zawodowego czwartek 14.00,
Napora Januszprzygotowanie do egzaminu zawodowego czwartek 14.50,
Nowak Annakonsultacje piątek 14.00,
Nowak Katarzynakonsultacje poniedziałek 15.00,
Nawaro Hannakonsultacje przedmiotowe wtorek 7.15,
Nobis-Ziemkowska Annakonsultacje przedmiotowe środa 15.00,
Olszowy Agnieszkakonsultacje z matematyki piątek 07.10,
Polok Annazajęcia wyrównawcze, przygotowanie do zawodów sportowych poniedziałek 15.00,
Raczyński Jerzyprzygotowanie do egzaminu zawodowego, klub miłośników motoryzacji wtorek 14.00,
Romanowska Irenazajęcia wyrównawcze poniedziałek 14.50,
Rudnicki Ryszardkonsultacje z elektrotechniki czwartek 15.00,
Siwek Krzysztofkonsultacje czwartek 15.00,
Skowroński Michałprzygotowanie do egzaminu zawodowego poniedziałek 15.40,
Słowiak Barbarakonsultacje wtorek 15.00,
Starosta Tomaszzajęcia wyrównawcze, przygotowanie do zawodów sportowych poniedziałek 14.50,
Staroń Jakubzajęcia wyrównawcze, przygotowanie do zawodów sportowych czwartek 15.00,
Struzik Rafałprzygotowanie do egzaminu zawodowego, klub miłośników motoryzacji środa 14.50,
Śląski Radosławkonsultacje, przygotowanie do egzaminu zawodowego wtorek 14.00, środa 14.55,
Ślęczka Agnieszkakonsultacje piątek 7.10,
Urbańczyk Jacekkonsultacje wtorek 15.00,
Wątorek Dariuszprzygotowanie do egzaminu zawodowego piatek 15.50,
Zalas Dorotakonsultacje przedmiotowe środa 15.00,